Zabezpieczenia antykorozyjne statków i konstrukcji morskich

Firma IMS-Technical Services świadczy usługi z zakresu zabezpieczeń antykorozyjnych jednostek pływających i konstrukcji morskich w obszarach wewnętrznych jak i zewnętrznych takich jak:
zbiorniki, ładownie, szyby wentylacyjne, nadbudówki, podkłady, okna, maszty, konstrukcje na pokładach, kominy, rurociągi.

Usługi wykonujemy na morzu, na kotwicowisku, w porcie czy w stoczni.

Wykonujemy prace zarówno w pełnym zakresie jaki i częściowym (tzw. Spot Repair), czyli naprawa tylko miejsc skorodowanych.

Nasze usługi obejmują kompletne rozwiązania projektowe:

  • przygotowanie specyfikacji napraw
  • mycie wysokociśnieniowe do 350 BAR
  • usuwanie starych powłok poprzez piaskowanie lub UHP (do 2500 BAR)
  • nakładanie powłok antykorozyjnych (ręcznie lub natryskowo)
  • malowanie finalne (ręcznie lub natryskowo)

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, jesteśmy w stanie dostosować nasze metody aplikacji do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.
Prace w obszarach tradycyjnie osiąganych przez rusztowania wykonujemy szybko i bezpiecznie przy użyciu technik dostępu linowego. Umożliwia to wykonanie prac podczas eksploatacji statku oraz zmniejszenie kosztów pobytu w stoczni.
IMS-Technical Services zapewnia certyfikowanych techników dostępu linowego (IRATA), którzy wykorzystują najnowszy sprzęt i techniki bezpieczeństwa zgodnie ze standardami przemysłowymi.